پرچم ها از جزو محصولاتی بسیار کاربری هستند و در مکان های زیادی از آن ها استفاده میشود در این مطلب قصد داریم با شما درباره انواع پرچم ها و کاربردشان صحبت کنیم.

به طور معمول پرچم ها 3 نوع معروف و محبوب دارند که عبارتند از :

چاپ پرچم ساحلی در اسلامشهر

پرچم ساحلی:

این پرچم ها بهترین گزینه جهت تبلیغات و جذب مشتری در محیط و فضای باز هستند. پرچم های ساحلی ( بادبانی ) از مدرن ترین روش های تبلیغات در مکان هایی با فضای باز مانند فروشگاه, جاده ها, مراکز خرید و …. هستند. که البته یکی از ارزان ترین روش های تبلیغات برای این نوع از کسب و کار ها میباشد.

چاپ پرچم رومیزی در اسلامشهر

پرچم رومیزی:

در مقابل این نوع پرچم ها بیشتر در مکان های داخلی مثل روی میز مدیریت و میز کارمندان یک مرکز یا شرکت استفاده میشود. همچنین این پرچم ها بهترین گزینه جهت نمایش لوگو  معرفی کسب, کار خود و حتی جلب توجه مشتریان خود باشند چرا که مشتری با ورود به مکانی که این نوع پرچم ها در آنجا وجود دارند نظرش به آن جلب خواهد شد.

چاپ پرچم تشریفات در اسلامشهر

پرچم تشریفات:

پرچم تشریفات همانطور که از نامش مشخص است بهترین و منطقی ترین انتخاب برای مراسمات اداری سازمان ها شرکت ها و حتی برای ورودی شرکت ها و هتل های بین الملی استفاده میباشد. این پرچم ها به دلیل سایز نسبتا بزرگ آن قابل توجه اکثر مشتریان یا شرکت کنندگان مراسم شما قرار میگیرند و میتوانند گزینه مناسبی جهت تبلیغات یا جلب اعتماد افراد حاضر در آن مکان باشند.

تمامی این محصولات با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت مناسب جهت پرداخت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است !