تبلیغات محیطی, تبلیغات و بازاریابی, چاپ بنر

کاربرد بنر در تبلیغات محیطی

چاپ بنر اسلامشهر

” چاپ بنر و کاربرد آن در تبلیغات محیطی “

باسلام و وقت بخیر ؛ به بهونه شب یلدا و شروع فصل سرد زمستون و البته گرونی بیش از حد چاپ تراکت برای عموم امروز قصد داریم روشهای کاربردی بنر رو براتون عنوان کنیم . یکی از مواردی که چاپ بنر رو خاص کرده اینست که در هر تعدادی که مشتری بخواهد قابل چاپ هست . ما برای رضایت بیشتر مشتری طرح ها و ایده هایی هماهنگ با توانایی مالی مشتری برنامه ریزی کردیم . برنامه چاپ رستا اسلامشهر برای مشتریان بر این قرار است که طرح پیشنهادی و المانهای خود بهمراه ابعاد را ارائه می کنید تا ما آن را روی رولهای بنر می چینیم و در ابعاد درخواست داده شده برش خورده تحویل شما خواهیم داد .

برای مثال در رول بنر ۱٫۵ می توان حدود ۳بنر عرض ۵۰سانتی متر گنجاد که از لحاظ صرفه تعدادی و هزینه ای کاملا بصرفه تر است و مورد دیگری که مزیت دارد نسبت به کاغذ آن است که خیلی دیرتر و با فشار زیاد پاره خواهد شد پس مقاومت بیشتری نسبت به کاغذ و تبلیغات کاغذی خواهد داشت .

زمستان فصل سرد اما برای بازار نزدیک به شب عید تقریبا گرم است . مجموعه چاپ رستا اسلامشهر بعنوان بهترین و محبوبترین مجموعه چاپی در شهرستان اسلامشهر با ارائه راهکارهای نوین و بروز و صد البته بصرفه توانسته است جای خود را در اذهان تبلیغاتی مردم شهرستان اسلامشهر باز کند.

از اول فصل زمستان باید بفکر فروش شب عید باشید و برنامه هایتان را بر آن اساس بچینید . در همین راستا جهت تبلیغات شما بزرگواران تعدادی پیشنهاد ویژه از قبیل چاپ و توزیع انواع تقویم حصیری ، تقویم رومیزی ، سالنامه ارائه خواهیم کرد که قدرت تبلیغات ۳۶۵ روزه خواهد داشت این یعنی خرج یک قلم را باید تقسیم بر تعداد روزهای سال کرد تا سود آن را دریابید .

 

” زمستان ۱۳۹۷ را با بهترین مجموعه چاپی در اسلامشهر سپری کنید . “

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *