تبلیغات و بازاریابی, چاپ بنر

بهترین چاپخانه بنر اسلامشهر

بهترین چاپخانه بنر در اسلامشهر

چاپ رستا اسلامشهر با توان و قدرت تیمی بالا توانسته است با جلب نظر مشتریان مستقیم و غیر مستقیم خود در زمره بهترین چاپخانه بنر در اسلامشهر شناخته شده باشد ، ما همواره کوشیده ایم که با ارائه خدمات مطلب به مشتریان خود نیاز و دغدغه فکری آنها بابت تبلیغات را کمتر از پیش کنیم .

داشتن برنامه مدون برای اجرای تبلیغات در بازه های زمانی مشخص یکی از اصول تبلیغات است که چاپ رستا از آن برای شناساندن مشتریان خود به افراد مختلف بهره میبرد. ما در هر زمان و ایام از سال برنامه های مشخصی به تفکیک اصناف داریم که با پکیج های مختلف و متفاوت دست مشتریان برای انتخاب هر یک را کاملا باز گذاشته ایم .

برای مثال می توان گفت که برای روز دانش آموز و تجلیل از یوم الله ۱۳ آبان برای دانش آموزان پکیج تحصیلی تهیه کرد که این پکیج شامل : خودکار ، برگه یادداشت ، برگه برنامه هفتگی ، بادکنک ، پازل و . . . می باشد.

ما از اقلام و موارد بسیاری برای تبلیغات و شناساندن بهره میبریم که سالهاست مورد تحقیق بررسی قرار گرفته اند. صفحه اینستاگرام چاپ رستا هم بدلیل سهولت دسترسی کاربران تمامی مطالبی که در این وبسایت منتشر می شود را هم در این شبکه اجتماعی هم منتشر خواهد شد .

در مجموعه چاپ رستا اسلامشهر با استفاده از برترین و بروزترین ماشین آلات چاپی توانسته ایم نام نیکی در این صنعت از خود بجای بگذاریم .

 

امیدواریم که با سختکوشی و رضایت بیشتری مشتریان همواره  صفت بهترین چاپخانه بنر اسلامشهر را برای خود حفظ نمائیم .

 

ما منتظر انتقادات / پیشنهادات / شکایت شما بزرگوراران هستیم

 

موقعیت ما را می توانید در قسمت تماس باما وب سایت و با استفاده از نقشه آنلاین گوگل جستجو کنید .

 

تلفن های تماس : ۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲  /   ۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *