اسلامشهر, تبلیغات و بازاریابی, چاپ بنر, طراحی و چاپ, قیمت مناسب

نحوه سفارش گذاری مشتریان

نحوه سفارش گذاری مشتریان مجموعه چاپ رستا اسلامشهر 

 

سفارش گذاری مشتریان عزیز در فرآیند مجموعه چاپ رستا اسلامشهر با استفاده از روشهای گوناگونی قابل اجراست که بعضی از آنها را حضور شما بزرگواران عرض خواهیم کرد.

اولین روشی که بصورت معمول قابل اجراست روش سفارش گذاری بصورت حضوریست که افراد و مشتریان با حضور در محل مجموعه چاپ رستا اسلامشهر می توانند سفارش خود را بهمراه مشاهده نمونه کارهای مجموعه که در آلبوم کاری ما گردآوری شده است اعلام نمایند.

 

روش دوم بصورت سفارش گذاری با استفاده از شماره تلفن های ثابت و همراه مجموعه است که در قسمت تماس باما وب سایت قابل دسترسی است این روش معمولا با استعلام قیمت خواهدبود که دوستان با اخذ استعلام های مورد نظر سفارش خود را نهایی می کنند.

 

روش سوم سفارش گذاری بر پایه شبکه های مجازیست ؛ در این روش افراد با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی استعلام قیمت و سفارش خود را ثبت می کنند که در آینده نه چندان دور این روش به اصلی ترین روش سفارش گذاری مبدل خواهد شد.

 

 

و روش آخر که بزودی در دسترس عموم همشهریان و مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت روش سفارش گذاری آنلاین از طریق این وبسایت است .

با توجه به استراتژی سازمانی مجموعه چاپ رستا اسلامشهر قرار است سامانه ثبت سفارش آنلاین جایگزین روشهای فوق گردد زیرا تمامی مشاهده نمونه کارها ، استعلام قیمت ، ابعاد و اندازه و . . .  را بصورت آنلاین میتوانند مشاهده کنند و با آگاهی کامل سفارش خود را نهایی کنند.

در همه جای دنیا یا آنلاین کردن خرید ، فروش و درخواست های خدمات از رفت و آمد های بی مورد و غیر ضروری جلوگیری می کند که روند مدیریت زمانی خوبی برای مردم به ارمغان خواهد آورد.

 

امید است با استفاده از روشهای ذکر شده قدم خوبی به سوی ارائه خدمات متنوع به شما برداریم .

چاپ رستا اسلامشهر

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱   /    ۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *