افتخارات مجتمع چاپ رستا, تبلیغات محیطی, تبلیغات و بازاریابی

کسب نماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت

چاپ رستا اسلامشهر با تکیه بر توان اجرایی خود توانسته بعد از گذشت حدود ۵ ماه از فعالیت خود موفق به کسب نماد الکترونیکی (اینماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت شده است . این نشان جهت اعتبار سازی مجموعه ها بر بستر اینترنت است که به حول و قوه الهی این افتخار برای اولین بار در سطح شهرستان اسلامشهر نسیب مجموعه چاپ رستا شده است .

امیدواریم بتوانیم در راستای قدم برداشتن در زمینه جلب و جذب مشتریان جدید در شهرستان اسلامشهر همواره پیشرو باشیم تا مردم خوب شهرستان نیز بدون دغدغه در زمانهای شادی و غم سفارشات خود را ثبت و حتی دریافت نمایند .

امروز روز با گسترش خدمات بر بستر گسترده اینترنت نیاز مبرمی بر سفارش آنلاین محصولات چاپی در سطح شهرستان و حتی حومه حس میشدکه با همفکری تیم اجرایی مجتمع این بستر را شناسایی ارزیابی کرده و درحال تولید و ارائه خدمات آنلاین هستیم .

در آینده نچندان دور تمامی موارد قابل عرضه در مجتمع چاپ رستا اسلامشهر بر روی وبسایت رسمی ما به نشانی https://rasta-chap.ir امکان فروش را خواهند داشت.

ما را حمایت کنید تا بتوانیم با قوت قلب و رضایت بیشتری پر انرژی تر از گذشته برای جلب رضایت و آسایش شما همشهریان گرامی گام برداریم .

ما را در صفحات اجتماعی همراهی کنید :

https://t.me/rasta_chap

https://www.instagram.com/rasta_chap

خط ویژه (جهت ارائه مشاوره رایگان) :

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *