اسلامشهر, افتخارات مجتمع چاپ رستا

ورود به دنیای آنلاین چاپ

ورود به دنیای آنلاین چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم

ورود به دنیای آنلاین چاپ در اسلامشهر با توسعه وب سایت چاپ رستا در حال انجام است که دیگر با صرفا کمترین زمان ممکن برای انتخاب و سفارش بنر ، انواع تراکت و پوستر و . . . بتوانید با کیفیت ترین ها را در محل زندگی یا کار خود دریافت نمائید . دیگر لازم نیست که زمان خود را تنظیم کنید تا به چاپخانه فیزیکی مراجعه نمائید و سفارش دهید منتظر طراحی و چاپ شوید .ما با ایده خود دغدغه تبلیغات و عرض خیرمقدم و حتی تسلیت شما را از بین خواهیم برد .

فقط کافیست که شما با وارد شدن به سایت رسمی چاپ رستا اسلامشهر گزینه سفارش آنلاین را انتخاب نمائید تا وارد فروشگاه محصولات متنوع ما شوید و از دنیای دیجیتال و آنلاین لذت ببرید

ما همواره کوشیده ایم که شهرستان اسلامشهر را با دنیای استارت اپی آشنا سازیم تا دیگر نیازی به خروج همشهریان جهت برآورده ساختن نیازهای خود در کلان شهر تهران نباشد . این موضوع اشاره به آن دارد که در آینده نه چندان دور تیم پرانرژی رستا چاپ پروژه جدید خود را در شهرستان کلید خواهد زد .

 

با لطف خداوند متعال و در این اوضاع نابسامان اقتصادی توانسته ایم نظر وزارت خانه ها و سازمان های مربوطه در حوزه چاپ و فروشگاه آنلاین را بخود جلب نمائیم

کسب نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت اولین گام ما برای توسعه وب سایت چاپ رستا بود در ادامه درحال مذاکره و ارسال درخواست به وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی بابت اخذ کد ساماندهی در سامانه ساماندهی هستیم که در چند وقت آینده ان نیز قطعا به تایید این وزارتخانه در خواهد آمد و ما را در زمره وبسایت های با اعتبار و شناسایی شده درسیستم ساماندهی وزارت ارشاد قرار خواهد داد.

 

تلفن مشاوره رایگان

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

جهت دریافت لوکیشن و موقعیت جغرافیایی چاپ رستا روی این لینک کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *