اسلامشهر, افتخارات مجتمع چاپ رستا, طراحی و چاپ

افتتاح اولین چاپخانه آنلاین اسلامشهر

افتتاح اولین چاپخانه آنلاین اسلامشهر در روز نیمه شعبان

افتتاح اولین چاپخانه آنلاین اسلامشهر

همزمان باولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) مفتخریم اعلام کنیم که اولین چاپخانه آنلاین اسلامشهرافتتاح شد . در راستای تحقق بخشیدن به اهداف بلندمدت مجتمع چاپ رستا اسلامشهر چاپخانه ای آنلاین راه اندازی کرده ایم که دغدغه همشهریان عزیز را مبنی بر انجام امورات چاپ و تبلیغات را از بین ببریم و همچنین دیگر لازم نخواهد بود برای سفارشات خود به محل چاپخانه حضور پیدا کنید زیرا با استفاده از وبسایت رسمی مجتمع چاپ رستا به نشانی https://Rasta-Chap.ir می توانید از بخش سفارش آنلاین > نوع سفارش خود ( اعم از چاپ بنر خوش آمدگوئی کربلا و مکه ، بنر تسلیت ، آگهی ترحیم و . . . ) انتخاب کنید و با انتخاب طرح مورد نظر خود جهت چاپ انتخاب کرده و توضیحات خود را در قسمتهای مشخص شده را وارد کنید .

این روش ثبت سفارش تنها برای کاربر ۲دقیقه زمانبر است .

مجتمع چاپ رستا همواره کوشیده که راهکارهای نوین ارتباطی را در سیستم سازمانی خود پیاده سازی کند تا بتواند استارتاپی جدید در شهرستان اسلامشهر معرفی کند . از ابتدای سال ۹۸ بدون هیچگونه تبلیغات در سطح میدانی و حتی مجازی مشتریان زیادی سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کرده اند و آن را بصورت ارسال با پیک در محل مورد نظر خود دریافت کرده اند .

استفاده از تکنولوژی و سیستم های ارتباطی جهانی مثل اینترنت بستری امن و دائم برای کاربران و حتی سازمانها ایجاد می کند که هر دو طرف بصورت دائم با هم در ارتباط باشند . این موضوع اشاره به شبکه های اجتماعی دارد که با گذشت زمانی از رده خارج می شوند و فروشنده ارتباط خود را با خریدار از دست می دهد و دیگر نکته اینکه هیچ گاه شما در کانال یا پیجهای شبکه های اجتماعی قدرت جستجو بالایی ندارید و محدود به داده های می شود که از قبل حداقل خودتان از آنها استفاده کرده اید می شود .

 

 

به شما همشهریان عزیز پیشنهاد می شود که حتی برای یک مرتبه از سیستم خدمات آنلاین ما استفاده کنید تا مدیریت در زمان را حس کنید .

 

تلفن مشاوره و هماهنگی

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

موقعیت جغرافیای چاپ رستا روی نقشه 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *