اسلامشهر, افتخارات مجتمع چاپ رستا, تبلیغات و بازاریابی, چاپ اسلامشهر, چاپ پارچه اسلامشهر, طراحی و چاپ مذهبی

چاپ پارچه در اسلامشهر

چاپ پارچه اسلامشهر

. : : اولین مرکز چاپ پارچه در اسلامشهر افتتاح شد : : .

با عرض سلام و احترام باستحضار می رساند اولین مرکز چاپ پارچه در اسلامشهر در مجتمع چاپ رستا افتتاح گردید امید است بتوانیم در آینده نچندان دور تمام نیاز شهرستان و حومه را برطرف سازیم .

مجتمع چاپ اسلامشهر که به نام  تجاری چاپ رستا در اسلامشهر شناخته شده است با گردآوری و جذب افراد متخصص و نخبه توانسته است در مدت زمان کوتاه بعنوان برترین و بروز ترین مجتمع چاپی اسلامشهر معرفی گردده است . خدمات و اموراتی که این مرکز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد عبارتند از : خدمات طراحی تا چاپ کارت ویزیت ، تراکت ، بنر ،  فلکس ، چاپ پارچه ، پلکسی و . . .

یکی از مهمترین اهداف مجتمع چاپ اسلامشهر ( چاپ رستا ) این است که بتواند دغدغه  حضور مشتریان در دفتر را حذف نماید لذا برای همین امر تونسته ایم وبسایتی راه اندازی نمائیم که مشتریان تمامی نیازها و سفارشات خود را از آن طریق بنشانی www.Rasta-Chap.ir ثبت نمایند.

 

با توجه به رشد روزافزون اهمیت استفاده از اینترنت و فضای مجازی ما نیز از این مسیر استفاده نموده ایم که امورات چاپی نظیر چاپ بنر آنلاین ، چاپ آگهی ترحیم آنلاین ، چاپ بنر کربلا و مکه بصورت انلاین از این طریق دریافت و برای مشتریان خود ارسال نمائیم .

 

اسلامشهر یکی از مهمترین شهرستانهای استان تهران می باشد که توانسته است با رشد جمعیت خود اکثر مهارت ها و مشاغل را از شهرستان های اطراف به سمت خود جذب نماید

 

چاپ اسلامشهر یا همان مجتمع چاپ رستا اسلامشهر با گسترش فعالیت خود همواره درصدد جذب همکاران و مشتریان جدید است ما به همه افراد کسبه و مشاغل پیشنهاد می کنیم تا برای یکبار از خدمات ما بهرمند شوند تا طعم شیرین سفارش انلاین بچشید .

 

با ما در تماس باشید تا به شما مشاوره رایگان دهیم .

شما می توانید با مراجعه به قسمت تماس با ما سایت موقعیت مکانی ما را روی نقشه ببینید .

تلفن تماس : ۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *