افتخارات مجتمع چاپ رستا, چاپ اسلامشهر, چاپ بنر, سفارش آنلاین بنر مذهبی, طراحی و چاپ مذهبی, قیمت مناسب

سفارش آنلاین بنر مذهبی

سفارش آنلاین بنر و اطلاعیه مذهبی در اسلامشهر

سفارش آنلاین بنر مذهبی

بصورت کاملا الکترونیکی برای اولین بار در اسلامشهر

 

خدارو شاکریم که توانسته ایم با گذشت حدود یکسال از افتتاح مجتمع چاپ رستا گامی بلند در راستای حذف دغدغه همشهریان عزیز برداریم.و برای اولین بار در شهرستان اسلامشهر امکان سفارش آنلاین را برای مشتریان بوجود آوریم.

واینک بعد راه اندازی سامانه های اخذ سفارش برای انواع بنرهای خوش آمدگویی کربلا و مکه، تسلیت و آگهی ترحیم اینبار در سالروز فرخنده میلاد هشتمین امام شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شاهد افتتاح وراه اندازی سامانه اخذ سفارش طراحی و چاپ  اطلاعیه ها و بنرهای مذهبی خواهیم بود.

مشتریان عزیز چاپ رستا میتوانند با مراجعه به وبسایت رسمی ما بنشانی  www.rasta-chap.ir وبا انتخاب گزینه سفارش آنلاین > بنر و لارج فرمت > بنر های مذهبی انواع طرح های روز را متناسب با مراسمات جاری مشاهده نموده و با انتخاب هریک از آنها وارد صفحه مختص به همان طرح شوند و با تکمیل نمودن فرم و اطلاعات مورد نیاز درباره نام سخنران و مداح، زمان و مکان برگزاری و…  سفارش خود راثبت نموده و به درگاه پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد وصل خواهند شد.

مجتمع چاپ رستا با بکارگیری تیمی زبده در زمینه های مختلف تبلیغاتی همواره کوشیده تا بعنوان برند اول چاپی در شهرستان به فعالیت خود بپردازد و طلایه دار عرضه چاپ تبلیغات و بازاریابی باشد. ما نیازهای شما مردم شریف را می دانیم و هر روز در تلاشیم تا این نیازها را رفع کنیم.

قطعا راه اندازی سامانه اخذ سفارش آنلاین بنر و اطلاعیه های مذهبی آخرین اقدام و فعالیت ما نخواهد بود و در طی ماهها و حتی روزهای آتی شما را از اخبار و تحولات ایجاد شده در صنعت چاپ اسلامشهر  باخبر خواهیم کرد

ما همواره در تلاشیم باحذف فاصله جغرافیایی بتوانیم در شهرستان اسلامشهر و حومه خدمات خوب و مطلوبی را ارائه دهیم.

 

 

با ما در تماس باشید تا از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

۶۰۹ ۴۰۹ ۵ – ۰۹۱۲

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ – ۰۲۱

موقعیت جغرافیایی ما روی نقشه گوگل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *