تقویم 99, هدایای تبلیغاتی

تقویم ۹۹ در اسلامشهر

بسم الله الرحمن الرحیم مجتمع چاپ رستا یکی از فروشندگان نام آشنا و منصف در عرضه تقویم ۹۹ در اسلامشهر می باشد.

بی شک تقویم یکی از مهم ترین اقلام یادآوری انسان است که می تواند زمانبندی مختلف سال را به ما نشان دهد . در حال حاضر تقویم بدلیل استفاده روزانه مردم از آن به یکی از اقلام تبلیغاتی نیز تبدیل شده است که این تبلیغ برای ۳۶۵ روز سال در محل های مختلف همچون محل کار ، منزل ،محیط های اداری و بازاری در اندازه و نوع های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

تقویم ۹۹ نیز قطعا می تواند تبلیغ خوبی برای همه افراد جهت معرفی هر روزه آنها به مشتریان باشد

ما در مرکز چاپ رستا تلاش خود را جهت معرفی اقلام های مختلف به مشتریان می کنیم تا با دید باز و تصمیمی عاقلانه بسمت تبلیغی با بازخورد بالا بروند

تقویم دارای ابعاد ، نوع و جنس های مختلف می باشد که به اختصار حضورتان معرفی می گردد.

تقویم ۹۹ رومیزی :

این تبلیغ و هدیه روی میز افراد قرار می گیرد که دارای جنبه رسمی و اداری دارد و معمولا برای استفاده در محیط های اداری قرار می گیرد

 

تقویم ۹۹ دیواری :

این تبلیغ دارای ۳نوع مختلف است : ۱- دیواری پوستر تک برگ: این تقویم از جنس کاغذ است که کلیه ماه های سال بصورت یکجا در آن درج شده و معمولا در بالای آن تبلیغ مشتری درج می شود.

۲-دیواری پوستر چهار برگ: این تقویم هم از جنس کاغذ با گرماژ مختلف است که هر فصل در یک برگ درج می شود و بالای آن محل تبلیغ مشتری است.

۳-دیواری حصیری : این تقویم از جنس الیاف شبیه حصیر است که در کشور چین تولید می شود و همه ماهها در آن بصورت یکجا قید میشوند و یککادری در آن برای تبلیغ مشتری تعبیه شده است.

 

 

تقویم ۹۹ نسبت به پارسال از تعدد شکل و طرح مختلفی برخوردار است که می تواند به مشتری این اجازه رو بدهد که بتواند به راحتی انتخاب و سفارش دهد.

” چاپ رستا بزرگترین مرکز عرضه تقویم ۹۹ در اسلامشهر “

مشاوره رایگان  ۶۰۹ ۴۰۹ ۵ ۰۹۱۲

۵۲ ۵۰ ۶۹ ۵۶ ۰۲۱

جهت اطلاع از موقعیت جغرافیایی ما اینجا را کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *