اسلامشهر, تابلوسازی اسلامشهر

تابلوسازی در اسلامشهر

تابلوسازی در اسلامشهر

تابلوسازی در اسلامشهر با روشهای مختلف همچون چاپ بنر ، فلکس همراه با نصب پیچ رو پرچ و کلیپسی پذیرفته می شود . مرکز چاپ رستا اسلامشهر در کلیه زمینه های تابلوسازی فعالیت دارد . شما می توانید با یک تماس تلفنی از قیمت های ما با خبر شوید و از مشاوره های حرفه ای و البته رایگان ما در زمینه تابلوسازی در اسلامشهر بهرمند شوید.

تابلوسازی یکی از مواردی است معمولا برای همه اصناف لازم است تا با نصب اطلاعات مختلف درباره کسب وکار خود در سر در ورودی محل کسب خود مردم را از نوع و موارد فروش خود با خبر سازند. تابلوسازی در اسلامشهر با مرکز چاپ رستا اسلامشهر یک تجربه جدید و کاملا متفاوت است چرا که ما به وقت مشتری احترام گذاشته و از زمان هماهنگی با ما تنها با گذشت 3روز تابلو ایشان نصب خواهد شد .

بیشترین مواردی که در تابلوسازی اسلامشهر پیش میاید این مورد است که بنر یا فلکس تابلو باید تعویض شود بصورتی که آهن کشی قبلا صورت گرفته و فقط باید پوسته رویی تابلو عوض شود.

مورد بعدی ساخت تابلو و آهن کشی از ابتداست که با توجه به نوسانات قیمت آهن این قیمت گذاری برحسب قیمت روز آهن محاسبه خواهد شد.

نحوه محسابه متراژ تابلو :

ابتدا عرض (پهنای تابلو ) را در ارتفاع (قد/بلندی) تابلو ضرب می کنیم و در آخر مساحت آن بدست می آید

برای مثال اگر تابلویی ارتفاع 2 و عرض آن 5 است  =>   5*2=10

موردی که حتما باید در بحث چاپ و نصب تابلو در نظر گرفته شود این است برای هر یک از طرفین 15سانت اضافه شود چون قرار است روی تابلو کشیده شود . راحت تر نصب شود.

 

انواع تابلو سازی:

1- آهن کشی و چاپ بصورت بنر

2- آهن کشی و چاپ بصورت فلکس

3- تعویض پوسته 

4- کامپوزیت 

5-حروف برجسته (چلینیوم)

 

شما می توانید با یکی از روشهای زیر با ما در ارتباط باشید

52 50 69 56 021  –  609 409 5 0912

اسلامشهر ، سرنوری ، کوچه نان فانتزی سینا (پلیس + 10 ) جنب پلیس + 10 ، پلاک 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *