چاپ پازل

چاپ پازل در اسلامشهر

چاپ پازل در اسلامشهر

چاپ پازل در اسلامشهر در مرکز چاپ رستا

 

پازل ها یکی از محصولات فانتزی و پرفروش مرکز چاپ رستا هستند. همراهان گرامی مرکز چاپ رستا میتوانند این محصولات را که از جنس چوب با کیفیت و مرغوب هستند را سفارش دهند.

 

اگر به دنبال یک هدیه خاص و منحصر به فرد برای عزیزان و دوست دارانتان هستید پیشنهاد مرکز چاپ رستا به شما چاپ پازل میباشد که به دلیل تنوع در انواع آن میتواند گزینه بسیار مناسبی برای این کار باشد.

 

انواع پازل های موجود در مرکز چاپ رستا

در مرکز چاپ رستا پازل ها از جنس چوب, سایز های 28 * 20, 14 * 20, و طرح های مستطیل, 35 تکه, شش گوش و قلبی هستند. چاپ پازل حداکثر در 4 ساعت کاری زمان میبرد و شما میتوانید این محصول را به صورت حضوری یا از طریق پست تحویل بگیرید.

 

جهت سفارش چاپ انواع پازل در اسلامشهر میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی یا از طریق تماس سفارش خود را ثبت کنید.

شماره واتساپ 

 

آدرس جدید رستا چاپ: اسلامشهر ، سرنوری ،کوچه نان فانتزی سینا و بانک سپه ،پلاک16 ،طبقه دوم

 

شبکه های اجتماعی

 

محصولات ما

همچنین ما در مرکز چاپ رستا محصولات دیگری را چاپ میکنیم. مانند:

چاپ لیوان: شما میتوانید لیوان با طرح دلخواه خود یا طرح های اماده را سفارش دهید. ( چاپ لیوان در دو جنس حرارتی یا سرامیکی انجام میشود )

انواع بنر: در مرکز چاپ رستا ما چاپ انواع بنر با طرح دلخواه شما یا یک طرح آماده را برای شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهیم. ( توجه داشته باشید که سفارش بنر فقط در متراژ بالا انجام میشود ! )

چاپ انواع پازل: یکی دیگر از محصولاتی که از چاپ رستا میتوانید آن را تهیه کنید پازل میباشد. شما میتوانید پازل دلخواه خود را سفارش دهید و با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت از ما تحویل بگیرید. ( پازل ها در سایز های 28 * 20, 14 * 20 و طرح های شش گوش و قلبی چاپ میشوند )

چاپ تیشرت: از دیگر محصولات پرفروش مرکز تیشرت ها هستند. این محصولات در سایز های ( S – M – L – XL – 2XL – 3XL ) و جنس های اسپان و نخ پنبه موجود هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *