طراحی سایت در اسلامشهر

طراحی سایت در اسلامشهر

طراحی سایت در اسلامشهر

طراحی سایت در اسلامشهر

 

طراحی سایت در اسلامشهر در مرکز تخصصی طراحی سایت رستانت یکی از از بهترین روشهای معرفی و جذب مخاطب برای فروش و ارائه خدمات به مشتریان می باشد ما در این جا قصد داریم که در مورد طراحی سایت مقاله ای جهت پیشرفت و توسعه وب سایت شما حضورتان عرض کنیم.

در خیلی از موارد وقتی که به کارفرما در مورد ایجاد یک وب سایت توضیحاتی ارائه می‌کنیم در جواب به ما می گویند که وقتی من یک پیج اینستاگرامی دارم دیگر چه احتیاجی به وب سایت با هزینه چند میلیونی دارم اینجاست که ما وضعیت نابسامان کشور را برای او یادآور می شویم مثال میزنیم

 

هیچکس کس فکر نمیکرد که یک روز تلگرام بعد از این همه قدرت و کیفیت بالا در کشورمان ایران فیلتر شود بعد از فیلتر شدن این اپلیکیشن خیلی از کسب و کارها به لاک دفاعی خود رفتند و انگار که هزاران مشتری را از دست دادند چه تضمینی وجود دارد اینستاگرام مثل این اپلیکیشن فیلتر نشود و کسب و کار شما تمام هزینه ها و زمان هایی که برای این پیج گذاشته یک شبه هدف نشود ؟

 

اما اگر شما یک وبسایت داشته باشید در کنار پیج اینستاگرام فعالیت کنید این دو مکمل همدیگر خواهم بود و اگر یک روزی پیج شما از دسترس خارج شود مردم با جستجوی ساده در گوگل می‌توانند شمارا پیدا کند این یعنی شما همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار نداده اید.

بهترین حالت ممکن آن است که طراحی سایت را به تیمی متخصص و کاربلد واگذار نمایید تا شما را اوج قله کسب و کارتان برساند ما اینجا هستیم تا شما یک پشتیبان و همراه با تجربه در کنار خود داشته باشید بارها و بارها با افراد و صوف مختلف اوج قله گوگل صعود کرده ایم پس بی شک ما شمارو از مسیرهایی راهنمایی خواهیم کرد که کمترین ریسک و حتی هزینه را برای شما دارد .

 

یکی از دلایلی که ما به عنوان یک مجموعه بزرگ طراحی سایت در اسلامشهر را به صاحبان کسب و کار توصیه می کنیم آن است که حتماً برای بقای کسب و کارتان و البته ادامه روند درآمدی خود می بایست یک سایت پیشرفته داشته باشید.

 

ما در کنارتان هستیم تا یاور و همراه شما باشیم برای پیوستن به خانواده بزرگ رستانت اسلامشهر همین امروز اقدام نمایید

 

شرح دیگر خدمات ما

طراحی و توسعه سایت: با در نظر گرفتن علایق, سلیقه ها و استاندارد های شرکت یا خدمات شما وبسایتی با سرعت و کیفیت بالا توسعه داده میشود. این عمل بین 15 تا 30 روز کاری زمان میبرد.

چاپ لیوان: چاپ لیوان با طرح دلخواه شما و حداکثر کیفیت و حداقل زمان و هزینه در مرکز چاپ رستا انجام میشود. این عمل 3 ساعت زمان میبرد.

خدمات گرافیکی: تیم حرفه ای رستا چاپ با سابقه درخشان در طراحی انواع تراکت, کارت ویزیت, لوگو, پوستر, با در نظر گرفتن استاندارد های طراحی برای مشتری با بهترین کیفیت این خدمات را انجام میدهد.

تولید محتوا: یکی از بروزترین شیوه های تبلیغات, ساخت کلیپ و تیزر های تبلیغاتی میباشد. ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی مخصوص شبکه های اجتماعی و انواع وب سایت در این مرکز انجام میشود.

 

شبکه های اجتماعی

 شماره واتساپ 

 

آدرس جدید رستا چاپ: اسلامشهر ، سرنوری ،کوچه نان فانتزی سینا و بانک سپه ،پلاک16 ،طبقه دوم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *